Ispanų kalba pradedantiesiems

     Kam skirtas šis kursas?
     Tiems, kurie visai nesimokė ispanų kalbos arba mokėsi labai seniai ir primiršo įgytas žinias. Jis padės greitai ir gerai įsisavinti kalbą.

     Žinių patikrinimo testas
     Jeigu Jūs šiek tiek mokate kalbą ir negalite apsispręsti dėl savo lygio, atlikite kalbos žinių patikrinimo testą ir atsiųskite jį mums. Mokytojai patikrins Jūsų žinias ir atsiųs atitinkamo lygio pamokas. Testą galite rasti mūsų interneto svetainėje arba, pažymėję anketoje, gauti paštu.

     Iš ko sudarytas šis kursas?
     Ispanų kalbos kursą pradedantiesiems sudaro 16 knygelių ir 16 garsajuosčių. Ispanų kalbos kurso knygelėje yra 2 pamokos. Prie kiekvienos knygelės yra namų darbai, kuriuos atlikę pasitikrinsite, ko išmokote. Mokytojai ištaisys Jūsų atsiųstus namų darbus ir grąžins kartu su pridėtomis naujomis knygelėmis.

     Kaip paruoštas kursas?
     Kurso programa parengta remiantis rezultatyviąja šiuolaikine metodika. Jūs išmoksite ispaniškai taisyklingai skaityti, kalbėti, rašyti. Daug garso įrašų padės Jums teisingai tarti, išmokys suprasti skirtingas kalbos intonacijas. Praktiškos, gyvenimiškos temos padės susikalbėti įvairiose situacijose. Rasite ir patarimų, kaip mokytis, ką kartoti, jei užduotis nesuprantama. Be to, mokydamiesi galėsite konsultuotis su savo mokytoju.
     Jūs susipažinsite su kalbos dalimis ir jų ypatybėmis, išmoksite veiksmažodžių laikus bei jų vartojimą, pagrindines ispanų kalbos konstrukcijas ir sakinių sandarą. Tekstai parinkti su naujais žodžiais, pritaikant gramatikos taisykles. Gramatikos medžiaga pateikiama nedidelėmis dalimis ir iliustruojama pavyzdžiais, praktinės užduotys įtvirtina naujų žodžių bei gramatikos taisyklių vartojimą. Visi paaiškinimai, žodžiai, sakiniai ir tekstai yra išversti į lietuvių kalbą. Knygelių gale yra naujų žodžių žodynėlis ir praktinių užduočių atsakymai.
     Pagrindinės temos: pasisveikinimas, darbe, restorane, laikas, metų laikai, parduotuvėje, maistas, kelionė, namai, sveikata, televizija, poilsis, automobilis ir pan.

Kursų trukmėapie 16 mėn. (pagal atskirą studento pageidavimą siuntimą galima sulėtinti arba pagreitinti).
Kainasiūlomų kursų lentelėje
Pažymėjimasyra
Egzaminasorganizuojamas studentams, baigusiems kursą ir norintiems laikyti egzaminą bei gauti diplomą
Testasnorintieji pradėti šį kursą ne nuo pradžių, gali atlikti nemokamą ispanų kabos žinių patikrinimo testą
Užsakyti