Kodėl verta rinktis?

     Nesvarbu Jūsų amžius
     Kad ir kiek Jums būtų metų, mūsų kursuose gali mokytis ir vaikai, ir jau didelę gyvenimo patirtį turintys žmonės. Juk niekada nevėlu įgyti naujų žinių ir dar daugiau patirties.

     Netrukdo darbui ir kitai veiklai
     Jums nereikia nutraukti darbo ar kitos veiklos. Jums netgi nereikia po darbo skubėti į kursus. Kursai patys „ateis” pas Jus.

     Netrukdo laisvalaikiui
     Jūs ir toliau galite netrukdomai džiaugtis laisvalaikiu, eiti į kiną, teatrą, sportuoti, darbuotis sode ar šiaip maloniai leisti laiką. Nuotolinio mokymo kursai – tai dar vienas malonus (ir prasmingas!) laiko leidimo būdas!

     Neatitrūkstate nuo šeimos gyvenimo
     Jums nereikia aukoti laiko, kurį paprastai skiriate šeimai. Net būdami su artimaisiais Jūs galite mokytis.

     Galite rinktis mokymosi laiką ir vietą
     Jūs galite mokytis, kada norite. Nėra griežto grafiko, negaištate laiko kelionei, o rezultatas – toks pat kaip vaikštant į kursus. Patyrę ICC kursų mokytojai suteiks Jums pagalbą telefonu ar elektroniniu paštu.

     Patraukli kaina
     Kursų kaina tikrai mažesnė nei stacionarių kursų. Jūs patys galite tuo įsitikinti. Per mėnesį išleisite, atsižvelgiant į pasirinktą kursą, nuo 10 iki 51 Lt.

     Nereikia mokėti už visą kursą iš karto
     Jums nereikia mokėti už visą kursą iš karto, mokėsite tik už vieną mėnesio paketą. Žinoma, Jūs galite įsigyti ir visą kursą iš karto su nuolaida, arba pirkti po 2-3 knygeles. Mes visada atsižvelgiame į mūsų studentų norus ir pageidavimus.

     Visa mokomoji medžiaga lieka Jums
     Tai dar vienas didelis mūsų kursų privalumas. Net ir praėjus nemažai laiko po kursų baigimo, Jūs galėsite pasikartoti išmoktą medžiagą.

     Bet kada galite pasikonsultuoti su mokytoju
     Mūsų kursai pritaikyti mokytis savarankiškai, bei tai nereiškia, kad Jūs liekate vieni su vadovėliais ir garsajuostėmis. Mūsų mokytojai pasiruošę Jums padėti. Jei mokantis iškyla klausimų ar atsiranda neaiškumų, skambinkite – ir mes padėsime tai išspręsti.

     Mokymosi tempą renkatės patys
     Po darbo nereikia skubėti į kursus ir bijoti, kad pavėluosite, ar dėl komandiruotės praleisite keletą užsiėmimų. Galite mokytis pagal savo poreikius ir galimybes. Jūs patys savo laiko šeimininkai!

     Kursus gaunate paštu ar perkate mūsų biure
     Jūs galite pasirinkti, kaip Jūs norite gauti mokomąją medžiagą. Paprastai mes siunčiame paštu, o Jūs atsiimate savo pašto skyriuje. Mokomąją medžiagą galite įsigyti ir mūsų biure (Justiniškių g. 26-2, Vilnius).

     Baigę kursus gaunate baigimo pažymėjimą
     Kursų baigimo pažymėjimas įteikiamas kiekvienam, baigusiam visą pasirinktą kursą. Jei norėsite savo žinias įvertinti pažymiu, galėsite atvykti pas mus į biurą ir išlaikyti egzaminą.