Studentų atsiliepimai

     Šie žmonės jau išbandė mūsų kursus. Jų mintys padės Jums apsispręsti, ar mokytis pagal mūsų kursų programą.

     „Per dvejus metus jau laisvai šneku vokiškai, nors daug kas netiki. Sako, negali būti – negalima kalbos išmokti niekieno nemokinamam.”
     Adomas, Varėna

     „Mokytis buvo tikrai įdomu ir nelabai sunku. Patiko visos užduotys, bet ypač tekstai – tikrai nesitikėjau rasti tiek įdomių dalykų, kuriuos dabar panaudoju net savo darbe (esu lietuvių kalbos mokytoja).”
     Marija, Pagėgiai

     „Šitokio šilto bendravimo nesitikėjau. Nesitikėjau ir nuoširdžių dėstytojų pastabų bei linkėjimų, kurie suteikia kantrybės toliau mokantis kalbos.”
     Rasa, Kukčiai, Kelmės raj.

     „ICC kursų pamokos yra pateikiamos labai metodiškai, taisyklės aiškinamos aiškiai ir suprantamai. Aiškiai matyti, kad programa atitinka mokymo sistemą.”
     Diana, Panevėžys

     „Dabar esu garantuota 100%, kad po šių kursų paklausta: „Do you speak English?”, aš nedvejodama galėsiu atsakyti: „Yes, I do!!!”
     Regina, Ariogala

     „Galiu pati pasirinkti mokymosi laiką, bei daugeliui turbūt priimtina ir kursų kaina. Samdant mokytoją, manau, tai kainuotų kur kas daugiau.”
     Vaiva, Ukmergė

     „Dabar į mokslą žiūriu visai kitaip. Juk pati supratau, kad mokytis gali būti ne tik nuobodu, bet ir linksma.”
     Rasa, Kupiškis

     „Taip pat didelę vertę šioms pamokoms duoda ir tai, kad jos nėra brangios. Už keliasdešimt litų gauni pamokų medžiagą, garsajuostę ir kvalifikuotų pedagogų konsultaciją.”
     Edvardas, Vilnius

     „Jei kas nors yra neaišku ar nesuprantama, gali paskambinti ir mokytojai viską paaiškins.”
     Vida, Veliai, Šakių raj.

     „Taigi gali mokytis, išlikdamas visiškai nuo nieko nepriklausomas – gali rinktis laiką, pamokų dažnumą, net – atostogaujant mokslą sustabdyti. O kur dar malonus bendravimas telefonu ir kiti mieli dalykėliai, pavyzdžiui, tvarkinga mokomoji medžiaga, saikingas informacijos kiekis vienai pamokai.”
     Dalia, Kaunas

     „Tą padaryti gali ir vyresnio amžiaus žmonės. ICC suteikia galimybę visiems norintiems išmokti svetimą kalbą, neatsižvelgiant į amžių. Tai labai šaunus dalykas, nes dėl įvairiausių rūpesčių vyresnio amžiaus žmonės neišgali samdyti mokytojo.”
     Sandra, Kuršėnai

     „Nereikia nerimauti, kad praleisiu užsiėmimus, kai tenka išvykti į komandiruotes. Net kelionės metu aš galiu mokytis turėdama knygelę ir kasetę.”
     Lina, Kaunas

     „Kursų pateikta medžiaga esu patenkinta. Užduotys pateiktos prieinama forma, geros apimties, kasečių įrašai aiškūs, puiki tartis.”
     Kazimiera, Tauragė

     „Taigi man tikrai patinka mėnesio gale patikrinti pašto dėžutę, rasti kvietimą atsiimti siuntinį, važiuoti iki savo pašto ir paimti tai, kas priklauso tik man. Tai tapo lyg ir koks ritualas. Tarsi indiškos arbatos gėrimas su geriausiais draugais...”
     Jolanta, Vilnius