Apie kursus

     UAB „International Correspondence Course” yra tarptautinė nuotolinio mokymo įstaiga, daugeliui žmonių suteikusi galimybę tobulėti. Mūsų firma įsikūrė 1997 m. Vilniuje. Analogiškos kompanijos taip pat veikia Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Anglijoje ir daugelyje kitų šalių. ICC yra nuotolinio mokymo lyderė Baltijos šalyse.

     Kaip parodė mūsų patirtis, nuotolinis mokymas Lietuvoje yra populiarus. Daugybė žmonių iš visos Lietuvos kampelių įsitikino šio metodo veiksmingumu, daugelis jų gavo geresnį darbą, geresnį atlyginimą, daugiau žinių ir patirties. Kursai parengti pagal naujausią rezultatyviąją metodiką. ICC rengiamų kursų programos aprobuotos Vilniaus miesto Švietimo skyriaus. Mokomoji medžiaga, gauta iš Olandijos, verčiama į lietuvių kalbą ir pritaikoma mūsų šalies kalbai ir kultūrai.

     Dešimties metų darbo Lietuvoje patirtis parodė, kad toks mokymosi būdas žmonėms naudingas ir reikalingas. Jau daugiau kaip 37 000 Lietuvos žmonių įsitikino nuotolinio mokymosi efektyvumu.

     ICC yra paruošusi 24 savarankiško mokymosi kursus: įvairių lygių anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, vadybos pagrindų, kompiuterių, sekretorių-referenčių bei grožio puoselėjimo paslapčių. Daugelio jų mokomoji kalba gali būti ir rusų. Mums malonu kaskart pasiūlyti Jums naujų ir įdomių kursų.

     Esame įsitikinę, kad ICC kursai padės Jums daugiau sužinoti, įgyti patirties ir net surasti geresnį darbą.

     Stengsimės Jūsų nenuvilti ir padėti iškilus neaiškumams. Labai lauksime Jūsų pasiūlymų ir pastabų.