Praktinė psichologija

     Kam skirtas šis kursas?
     Kursas skirtas tiems, kurie domisi vidiniais žmonių elgesio motyvais ir siekia pažinti bei tobulinti save.

     Iš ko sudarytas šis kursas?
     Kursą sudaro 20 knygelių su namų darbais. Namų darbai paįvairinti įvairiomis psichologinėmis užduotimis, testais. Juos taiso profesionali psichologė. Ištaisytus namų darbus atsiųsime su kita knygele. Kiekvienoje knygelėje yra po dvi pamokas, kuriose nagrinėjamos skirtingos temos.

     Kaip paruoštas kursas?
     Jūs sužinosite, kaip išsiugdyti savikontrolę, efektyviai kovoti su stresu, kaip atrasti ir lavinti savo gabumus bei padidinti pasitikėjimą savimi, kaip pagerinti tarpusavio santykius su jus supančiais žmonėmis. Specialiai Jums parinkome kelias autotreningo programas, kurias galėsite sėkmingai naudoti be specialisto pagalbos. Kas gali būti geriau už galimybę pažinti save ir kitus?! Psichologijos uždavinys ir yra išugdyti gebėjimą suprasti savo individualias savybes ir kitų žmonių ypatumus, išmokyti užtikrintai priimti svarbius sprendimus, susidoroti su iškilusiais sunkumais bei padėti savo artimiesiems.
     Pagrindinės temos: psichologijos žinios kasdieniame gyvenime, stresas, krizių sprendimo būdai, kaip save mylėti, savikontrolė, savirealizacija, pagalba kitiems, kaip nesirgti ir pan.

     Taigi mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti šį kursą visiems, kurie nori išplėsti savo patirtį ir įgyti naujų, gilesnių nei gyvenimiška psichologija žinių, sudarančių vientisą programą: savęs patikrinimas, savęs pažinimas ir savęs tobulinimas.

Kursų trukmė20 mėn. (studentas gali pasirinkti ir kitą trukmę)
Kainasiūlomų kursų lentelėje
Pažymėjimasyra
EgzaminasNėra
TestasNėra
Užsakyti