Anglų kalbos kursas pažengusiems

     Kam skirtas šis kursas?
  Kursas skirtas baigusiems anglų kalbos kursą pradedantiesiems ir turintiems tvirtus šios kalbos pagrindus.

     Žinių patikrinimo testas
     Jeigu Jūs mokate kalbą ir negalite apsispręsti dėl savo lygio, atlikite kalbos žinių patikrinimo testą ir atsiųskite jį mums. Mokytojai patikrins Jūsų žinias ir atsiųs atitinkamo lygio pamokas. Testą galite rasti mūsų interneto svetainėje arba, pažymėję anketoje, gauti paštu.

     Iš ko sudarytas šis kursas?
     Anglų kalbos kursą pažengusiems sudaro 12 knygelių ir 12 garsajuosčių. Kiekvienoje knygelėje yra 4 pamokos, viena pamoka skirta maždaug vienai mokslo savaitei. Prie kiekvienos knygelės yra namų darbai, kuriuos atlikę pasitikrinsite įgytas žinias. Mokytojai ištaisys Jūsų atsiųstus namų darbus ir atsiųs kartu su pridėtomis naujomis knygelėmis.
     Užsisakę šį kursą, nemokamai gausite gramatikos vadovėlį, kur glaustai, lakoniškai ir suprantamai pateikiamos gramatikos taisyklės.

     Kaip paruoštas kursas?
     Šio kurso programa apima klausymo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžių lavinimą, sudėtingesnių gramatikos taisyklių mokymąsi, žodyną. Kaip ir pradedančiųjų, pažengusiųjų kursas parengtas remiantis rezultatyviąja šiuolaikine metodika. Įvairios temos padės sukaupti daugiau žodžių.
     Pagrindinės temos: viešbutyje, susitikimai, transportas ir kelionės, paslaugos, poilsis, pramogos, darbas ir išsilavinimas, menas, žiniasklaida, sveikata, ekologija, labdara ir pan.
     Jūs galite pasirinkti ir kursą, kurio mokomoji kalba yra rusų.

Kursų trukmėapie 12 mėn. (pagal atskirą studento pageidavimą galima sulėtinti arba pagreitinti siuntimą)
Kainasiūlomų kursų lentelėje
Pažymėjimasyra
Egzaminasorganizuojamas studentams, baigusiems kursą ir norintiems laikyti egzaminą bei gauti diplomą
Testasnėra
Užsakyti